Profesjonalna organizacja ślubów

Więcej szczegółów o organizacji ślubów Kraków na whataday.pl

Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w życiu, które musimy przygotować dużo wcześniej. Warto zdecydować się na skorzystanie z usług wedding plannera, który zatroszczy się o wszystkie szczegóły – jeżeli chcemy, żeby uroczystość przebiegła idealnie. Jak przebiega profesjonalna organizacja ślubu i co powoduje, że tak dużo Polaków jest nią zainteresowanych?

Organizacja ślubu – fotograf i bukiety

Organizacja ślubu na własny rachunek to duży stres dla młodych par. Musimy wynająć miejsce, zaangażować obsługę wideo, a do tego dochodzą jeszcze kwestie związane z zaproszeniami, muzyką oraz wyborem sukni ślubnej. To wywołuje wiele nerwów, dlatego warto przekazać organizację ślubów ekspertowi. Organizator pozwoli Ci zapomnieć o nerwach i wszystko dokładnie zaplanuje. Troszczy się o zaplanowanie czynności związanych ze ślubem – przygotowanie i przesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich na sali weselnej, selekcję tortu. Hitem są także oryginalne przyjęcia. A może zatrudnimy operatora drona, który stworzy wspaniałe ujęcia z powietrza? Tego typu usługi są niezwykle rozpowszechnione – konsultant ślubny na pewno o tym pomyśli. Organizacja tego wydarzenia zależy od kapitału jaki możemy przeznaczyć na ten dzień oraz naszej fantazji.

Organizacja ślubów – kompleksowa pomoc

Konsultant ślubny zna sprawdzone kwiaciarnie, zaangażuje profesjonalnego kamerzystę, a także zadba o usadzenie rodziny na przyjęciu. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie kontaktować się z restauracją, pertraktować w sprawie ceny za kwiaty i stresować się. Nawet niewielkie szczegóły tworzą w czasie wesela całość, dlatego trzeba o nich pamiętać. Wedding planner wybierze się z nami nawet do salonu sukni i pomoże wybrać najpiękniejszą kreację na ten wyjątkowy dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – dzięki temu zapomnimy o niepotrzebnym stresie.

Adres firmy:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]