Postaw na profesjonalną księgowość

księgowość w Katowicach

Księgowość to najważniejszy filar każdej korporacji. Dba on o prawidłowe wystawianie dokumentów, opłacanie składek, rachunki całego przedsiębiorstwa. Co się bardziej opłaca: zaangażować księgową na samodzielną posadę, czy jednak posiłkować się pomocą profesjonalnego biura rozliczeń?

Księgowość i usługi dodatkowe

Kiedy dopiero zaczynamy prowadzenie biznesu, lepiej zdecydować się na ofertę firmy księgowej. Takie instytucje pomogą nawet rozkręcić działalność, czy dostać dotację z UE i innych źródeł. Oferują one księgi przychodów i rozchodów, ewidencję środków trwałych, zapewniają analizy finansowe oraz dbają o sprawy uiszczania podatków. Powierzenie rozliczeń naszego przedsiębiorstwa biurom zewnętrznym jest korzystne również pod kątem finansowym – jest tańsze niż zaangażowanie księgowej.

Księgowość – zaufaj rekomendowanym biurom

Kiedy takie podmioty gwarantują pośrednictwo przed Urzędem Skarbowym, my możemy skupić się na rozwijaniu interesu. W Polsce rozwijają się małe biura rachunkowe oraz duże korporacje, funkcjonujące w całym kraju, zapewniające księgowość zarówno w Katowicach, Krakowie, Łodzi, jak i w małych miasteczkach. Najlepiej powierzyć sprawy niezawodnej księgowej, polecanej przez innych przedsiębiorców. To gwarantuje, że nasze sprawy budżetowe są chronione i stoją w zgodzie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Adres firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]