Polski producent zabudów samochodowych na zamówienie

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Jednoczenie wymaga również coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, kubaturowe i BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym wojska oraz oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są zawsze surowce najwyższej klasy, dostarczane przez renomowanych partnerów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 30 lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie nowatorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych do transportu szczególnie delikatnych towarów.

Producent przyczep – serwis w w punktach ASO i w zakładzie w Malni

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia albo w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje przeprowadzane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o zabezpieczenie klientów, którzy wykonują serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są stale dostępne, co minimalizuje okres oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu przyspiesza to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.