Planujesz lot? Zarezerwuj transfer na lotnisko

Po długim locie w końcu lądujemy. Zrobiło się jednak ciemno, a przy porcie lotniczym nie czeka żadna taksówka. Podróż komunikacją miejską również nie będzie trafionym pomysłem. Po pierwsze, nie jeżdżą teraz regularnie, po drugie – wieziemy cenny bagaż. Chcąc tego się ustrzec, podróż w interesach należy zaplanować wcześniej i zarezerwować transfer na lotnisko i w drugą stronę. Zwłaszcza, że obecnie nie jest to problemem. W miastach z głównymi portami lotniczymi działają wszak przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko i na konferencję. Co istotne, ich specyfika na pewno spełni oczekiwania szczególnie wyczulonych pasażerów. Czym zatem różni się od zwykłego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę opcję?

Czemu warto postawić na transfer na lotnisko?

Większość pasażerów z pewnością usatysfakcjonuje fakt, że firmy oferujące transfer z lotniska w Balicach oraz innych dużych miastach operują flotą złożoną wyłącznie z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od tradycyjnego transportu, pasażerowie mają szansę zamówić transport swoich kontrahentów w interesach – kierowca odbierze pasażera z portu lotniczego i dostarczy we wskazane miejsce. Należy także dodać, że transfer na lotnisko oraz z niego zakłada też większe trasy – klienci mają szansę zamówić trasę do innego miasta, a także województwa.

Ceny transferu na lotnisko

Ze względu na swoje liczne atuty oraz oferowane luksusowe warunki podróży jasnym jest, tego rodzaju transfer na lotnisko bywa nieco droższy od tradycyjnej taksówki. Jeżeli jednak będziemy pamiętać o tym, że korzystając z tej opcji mamy szansę dotrzeć do innych miast, różnice w cenie nie będą znaczące. Transport w granicach miasta to koszt około 70 zł. Natomiast pasażerowie wyruszający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi pragną też zwiedzić południe Polski, mają możliwość odbycia kursów do pobliskich miejscowości – na przykład Oświęcimia.