Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Skieruj się tu jeśli chcesz zamówić catering na imprezę.

Sezon wakacyjny obfituje w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe czy eventy plenerowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach w Polsce prowadzone są bankiety, benefisy bądź sympozja. Takie imprezy wymagają stosownej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyszykowane i zaserwowane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – jakość oprawy eventu jest istotna

Masz zabukowaną salę na event lub zdecydowałeś się już na punkt, gdzie zorganizujesz piknik? Świetnie! Teraz musisz postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do najlepszych gorących dań, trunków i przekąsek. Pamiętaj, że na czas ważnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i być przekonanym, iż goście obsłużą się sami. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – odpowiednie rozstawienie stolików, gustowne akcenty dekoracyjne, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy z pewnością docenią także, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Czy warto skorzystać z usług cateringu na imprezę?

Plusem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi świetne menu, ale też gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Zakąski i potrawy zostaną dowiezione we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie popisem live cooking, co dla uczestników może być jedyną szansą, by prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W czasie ustalania szczegółów zlecenia podpowie ona, jakie potrawy, zakąski i napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]