Parking przy lotnisku – przechowaj samochód na czas wakacji!

Duża część osób udających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym samochodem, ale prosi kogoś o przywiezienie lub przyjeżdża taksówką. Uważa się, iż to jest lepsze rozwiązanie, bo w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zostawić auto na czas podróży. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest pozostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, chcących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się z niego skorzystać?

Najistotniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż daje to możliwość przybycia na lotnisko własnym autem. Mimo że parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od portu lotniczego, nie należy się tym martwić, ponieważ obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a transfery organizowane są od razu. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa parkowanego samochodu, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza także polisa ubezpieczeniowa, a więc strzeżony w ten sposób samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż pozostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są też ceny atrakcyjniejsze niż można przypuszczać, a więc jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Przede wszystkim mogą wyjechać zupełnie nie obawiając się o bezpieczeństwo zaparkowanego samochodu, ponieważ jest on zabezpieczony na wszelkie sposoby. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system monitorujący i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pełniąca dozór całodobowo. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym wygodniejszy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.