Parking przy Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować auto na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy zlokalizowany w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – ogrodzone miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.