Osobisty odbiór z lotniska – komfort jest najważniejszy

Przylecieliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Jest już późno, zaś do hotelu mamy kilka kilometrów. Dotarcie tramwajem nie jest trafionym pomysłem – ze względu na brak wygody i bezpieczeństwa. A bezpieczeństwo jest szczególnie ważne, gdyż mamy przy sobie walizkę pełną drogich sprzętów. Jednak przy lotnisku brakuje taksówek, a dyspozytorka twierdzi, iż najprędzej wyruszymy za trzydzieści minut. Jeśli z portu lotniczego chcieliśmy dojechać od razu do hotelu kłopot nie jest duży, jednak jeżeli czeka na nas partner biznesowy, może to zaważyć na współpracy. Jak ustrzec się takich sytuacji? Wyjście jest banalnie łatwe – planując podróże w interesach warto wcześniej zarezerwować odbiór z lotniska. W jaki sposób to zrobić?

Na czym polega usługa odbioru z lotniska?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do szczególnie wymagających pasażerów. W odróżnieniu od tradycyjnej taksówki, decydując się na odbiór z lotniska zostaniemy przewiezieni do hotelu luksusowym autem – na przykład Mercedesem najwyższej klasy. W takim przypadku otrzymamy również pewność tego, iż samochód będzie czekał na nas, kiedy dolecimy na miejsce, zatem bez wątpienia nie spóźnimy się na spotkanie z kontrahentem. Należy nadmienić też o tym, iż odbiór z lotniska można zamówić również dla kontrahentów przylatujących do nas.

W których miastach zlecisz odbiór z lotniska?

Jak nietrudno stwierdzić, odbiór z lotniska cieszy się szczególnym zainteresowaniem w miejscowościach z głównymi portami lotniczymi – w Łodzi, Katowicach, w stolicy oraz Krakowie. Obszar działania przedsiębiorstw świadczących taką usługę nie ogranicza się rzecz jasna jedynie do tych miast – po wylądowaniu w Krakowie możemy wybrać kurs między innymi do Zakopanego czy na Śląsk. A jeśli musimy, możemy zlecić transfer do wielu innych miast w kraju – nie tylko na południu Polski.