Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Pełna oferta sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie znajduje się w tym miejscu.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne czy pikniki dla pracowników i ich rodzin, których celem zbudowanie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, aby celebrować podpisane kontrakty, jak również przeróżne gale dla klientów biznesowych, kursy oraz sympozja. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

O czym pamiętać szukając sali do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, trzeba rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Istotne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy urządzanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla akcjonariuszy marki, podczas których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny mieć miejsca w zwykłej sali. Warto w takich wypadkach zaplanować event w stylowym miejscu, które dobitnie zaakcentuje prestiż uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering dobrej firmie

Podczas planowania imprezy firmowej nie wolno pominąć tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację apetycznych potraw dla uczestników, ale dodatkowo doradzi w sprawie menu i zajmie się dekoracją stołów. Podczas ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Należy zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i perfekcyjnie prezentujące się dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]