Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Balice parking, uzyskasz na pandaparking.pl

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]