Mandat? Poradź się online.

Znów mandat? Dowiedz się, co zrobić!

Otrzymując mandat, traktujemy go często jako definitywny werdykt. Wystawiający go powinien działać w zgodzie z prawem, nie zawsze tak jednak jest! Zazwyczaj posiadamy niewiele czasu by dochodzić swoich praw. Dlatego też wyjątkowo przydatnym rozwiązaniem mogą się okazać porady prawne on-line. Umożliwiają one niezwłocznie i sprawnie uzmyslowić sobie własne szanse w sporze ze stroną, która zastosowała karę.

Porada prawna on-line po otrzymaniu mandatu

Po otrzymaniu mandatu warto sprawdzić jakie ewentualne dalsze kroki możemy podjąć. Być może został wydany niezgodnie z przepisami i wolno nam go zakwestionować, a w konsekwencji nie płacić. Szybka pomoc prawna udzielona on-line, pozwoli na ostateczne rozwikłanie wątpliwości. Uiszczanie kwot za grzywny dla „świętego spokoju” sie nie opłaca! Lepiej rozpoznać możliwe sposoby dociekania swoich praw.

Porada prawna, zanim otrzymamy mandat

Narażanie się na konflikt z prawem raczej nie ma dobrych konsekwencji. W celu uniknięcia tego wypada dobrze je znać. To ważne między innymi, gdy na co dzień jeździmy autem czy rowerem. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nasze przyzwyczajenia na ulicy mogą być niewłaściwe i narażać nas na mandat. Pomocne tu mogą okazać się porady prawne on-line portalu uważaj.pl. Gdy mamy pewność co do obowiązujących regulacji prawnych, dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych, a także unikamy kosztów potencjalnego mandatu.

Adres firmy:
Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: [email protected]