Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sali weselnej? Nie czekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten ważny wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – jakie czynniki należy rozważyć?

Wybierając miejsce na wesele para młoda powinna uwzględnić parę znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych gości, by uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, trzeba szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc wybranie menu, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie stołów . Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne podjąć ponad setkę osób. Impreza może zostać wyprawiona również w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że położony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż 30-40 minut.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]