Leasing bez BIK – komu zaufać?

Leasing jest zaliczany do najczęściej wybieranych typów umów cywilnoprawnych. Opiera się na wypożyczeniu konkretnego dobra przez pierwszą stronę, w związku z czym druga powinna uiścić ustalone w kontrakcie raty. Leasing najczęściej wybierany jest przez przedsiębiorców – przez to dość tanio mogą nabyć na przykład służbowe auta lub maszyny. Leasing nie dla każdego jest jednak osiągalny – część banków niechętnie podpisuje zobowiązania z przedsiębiorcami, którzy dotąd niezbyt sumiennie spłacali pożyczki. Na szczęście dostępne są sposoby, które umożliwią uniknięcie takich problemów.

Na jakich regułach polega leasing bez BIK?

W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem niewątpliwie będzie leasing bez BIK. Wprawdzie nie oferuje go wiele banków, ale po krótkim poszukiwaniu bez trudu dotrzemy do kilku ofert. Tak możemy sfinansować kupno każdego sprzętu niezbędnego do prowadzenia firmy – akcesoriów biurowych, urządzeń poligraficznych, wtryskarek czy CNC oraz samochodów.

Najbardziej odpowiedni leasing bez BIK

Wśród ofert dużo jest tych, które okażą się nie całkiem korzystne – szczególnie, iż banki muszą liczyć się z ryzykiem przerwania spłaty ustalonych w kontrakcie rat. Z tego względu wybierając leasing bez BIK warto skonsultować decyzję razem z certyfikowanym doradcą finansowym. Dzięki temu unikniemy niemiłych niespodzianek i jednocześnie dużych wydatków – warto bowiem wiedzieć, że część propozycji wiąże się z koniecznością regulowania dużych rat.