Jakie mieszkania do wynajęcia w Krakowie najchętniej wybieramy?

Najlepszym rozwiązaniem dla szukających domu jest rzecz jasna zakup lokalu, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie się na to zdecydować. Poza tym duża liczba szukających zwyczajnie nie chce kupować własnego lokum – dla przybywających do Krakowa tylko do pracy lub szkoły bardziej opłacalnym wyjściem będzie niewątpliwie wynajem. W Krakowie dostępnych jest mnóstwo lokali do wynajęcia – obok domów wolnostojących czy luksusowych apartamentów, znajdziemy także pokoje, które okażą się dobrym wyjściem dla studentów z ograniczonym budżetem.

Koszty mieszkań do wynajęcia w Krakowie

Ceny wynajmu mieszkań w Krakowie są naprawdę różne. Najtańsze będą oczywiście pomieszczenia w lokalach przeznaczonych dla uczniów – nietrudno możemy wyszukać anonse w granicach 300-400 złotych. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie o średniej powierzchni – około 30 m – możemy znaleźć już za trochę więcej niż 1000 złotych na miesiąc. Ceny zależne są oczywiście od lokalizacji – na przykład w okolicach Starego Miasta zapłacimy nawet siedmiokrotnie więcej.

Niezbyt kosztowne mieszkania do wynajęcia w Krakowie

Do wspomnianych kosztów dołączyć musimy też opłatę naliczaną przez biuro nieruchomości. Jednak można tego uniknąć. Jak to zrobić? Musimy jedynie odwiedzić stronę ominposrednika.pl i tak znaleźć interesujące nas ogłoszenia. Warto dodać, iż strona ta to także najlepsze rozwiązanie dla właścicieli mieszkań na wynajem, bo dzięki niemu mogą także skorzystać z opcjonalnych usług im dedykowanych.