Gdy się rozwodzisz – porada prawna.

Rozwód? Pomożemy Ci przez to przejść

Rozwód przysparza wielu stresów, to jedna z cięższych, długo rozpamiętywanych sytuacji w życiu. Żadne rozstanie dwojga ludzi nie jest podobne do innego. Każde powoduje różnego rodzaju problemy i każde jest ciężkie. Oprócz profesjonalnej wiedzy prawnej, w takiej sytuacji potrzebne jest również wsparcie. Właściwy prawnik może udzielić zarówno jednego jak i drugiego. Dodatkowo, rozwód to wiele komplikacji – podział majątku, opieka nad dziećmi, alimenty, mieszkanie. To proces, który nie ustaje nawet po wyroku kończącym małżeństwo.

Porady prawne on-line

Portal uważaj.pl jest bardzo pomocny podczas przechodzenia przez trudy rozwodu. Oferuje porady prawne online, które skutecznie zmniejszają ilość poświęconego czasu oraz wysokość opłat. Ponadto, dają także poczucie bezpieczeństwa i komfortu w tym trudnym psychicznie okresie.
Usługi prawne online mogą nam pomóc w tak kłopotliwych kwestiach, jak opieka nad dziećmi po rozstaniu czy obowiązek alimentacyjny. W takich przypadkach szczególnie należy działać zgodnie z prawem w zgodzie z prawem i dbać o swoje interesy. Nawet już po zakończonej sprawie rozwodowej możemy skorzystać z porady prawnej, w razie problemu z ustaleniem opieki nad dzieckiem lub alimentami uzyskasz pomoc w sporządzeniu pisma sądowego. Przez to, że usługa jest realizowana przez Internet, doradcy nie muszą wynajmować biura i świadczą usługi po rozsądnych cenach. Znajdziemy dla Ciebie prawnika z doświadczeniem i specjalizacją w podobnych do Twojej sprawach.

Adres firmy:
Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: [email protected]