Doradztwo w przetargach. Na czym to polega?

Przetargi doradztwo. Zdobądź więcej wiadomości.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma charakter kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach zawiera szereg aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są bardzo dobrze przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia oferty przetargowej. Mają również ogromne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Adres firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]