Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Na lastrada.pl dowiesz się, komu zlecić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z najbliższymi i znajomymi. Niestety jest to znaczne grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także poczęstować ich pysznymi trunkami i daniami. Możesz postarać się przygotować je samemu, jednak przy większej liczbie gości ciężko jest znaleźć na to czas. Ponadto to twoja uroczystość i pragniesz się nią nacieszyć, a nie siedzieć w kuchni albo służyć za kelnera. Z tej przyczyny organizację poczęstunku na rodzinne święta zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajęcie lokalu nie jest już niezbędne

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli od razu o cateringu na wesele bądź spotkaniach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy naprawdę dużej liczbie zaproszonych rozważał on opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a niekiedy także tych dużych, o ile nie było to związane z wynajmem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z możliwości wynajmu sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym ogrodzie lub domu, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce zamówione dania.

Menu dopasowane do potrzeb zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to usługa zamawiana na każde rodzinne święto (i nie tylko!). Wprawni szefowie kuchni bez problemu opracują jadłospis pasujące do specyfiki wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na rocznicę ślubu czy na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Szukając firmy świadczącej tę usługę zalecamy zdecydować się na taką, która będzie w stanie dostosować menu do wizji i portfela klienta, a także kompleksowo obsłużyć event, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stołów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]