przerwa kawowa, catering dla firm

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Konferencja, spotkanie biznesowe czy warsztaty – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed koniecznością przygotowania wydarzenia tego typu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się spore tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Sympozja oraz kursy biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 5-7 godzin, często także przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają dokładny program wykładów, między którymi przewidziane są najczęściej trzy niedługie przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie dużego posiłku w okolicznej restauracji. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również zabrać na salę, w której odbywa się wykład. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania czy dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje również udostępnienie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zapewni to firma świadcząca usługę cateringu biurowego

Bufet kawowy jest niezwykle potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to też sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszej grupie tematów poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który można spotkać na stołówkach firm, nigdy nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z papierowych kubków, jedząc własnoręcznie zrobione lub zakupione po drodze w sklepie sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał także o dobre samopoczucie uczestników.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]