Biznesowa podróż do Krakowa? Wybierz Kraków Airport Taxi

Na ruchliwych lotniskach złapanie taksówki może okazać się sporym problemem. Jeśli jeszcze zwiedzający czy tutejsi z danego miasta z pewnością sobie poradzą, to biznesmeni będą mieć duże kłopoty – ich obecność w tym miejscu jest często bowiem organizowana z dużą starannością. Warto więc wcześniej pomyśleć o przewozie na miejsce. Firmy oferujące podobne usługi funkcjonują w wielu miastach z dużymi portami lotniczymi – na przykład w Warszawie, Katowicach bądź w Krakowie. Powinniśmy jednak dodać, że te firmy odznaczają się nie tylko możliwością zamówienia transportu na wybraną porę – mają poza tym mnóstwo innych plusów. Czemu zatem warto wybrać taksówkę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – taksówka dla wymagających

Zaletą usługi Kraków Airport Taxi jest też klasa aut – przedsiębiorstwo ją proponująca stosuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa oraz innych wiodących producentów samochodów. Nie bez znaczenia jest także to, iż stawiając na tę opcję przewozu nie trzeba dzielić miejsca z innymi ludźmi – samochód zarezerwowany jest jedynie dla nas i kontrahenta biznesowego. Dobrze wspomnieć też o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne będzie bowiem zarezerwowanie trasy do innych miejscowości w regionie oraz poza nim.

Kraków Airport Taxi – ile zapłacisz?

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i siedzib koncernów, rozmieszczonych w obrębie miejscowości, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 złotych. Na nieco wyższe opłaty powinniśmy przygotować się, jeżeli chcemy zarezerwować podróż do innego miejsca położonego w regionie. Dla przykładu, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 PLN – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych danym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd w najlepszych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy około trzystu złotych. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje luksusowe warunki podróży, które zadowolą każdego.