Wytrzymałość i elegancja od firmy Hatria

Hatria to firma znana z wyrobu wysokiej klasy ceramiki łazienkowej. Wytrzymałość to nie ostatnia zaleta produktów Hatria, gdyż wszystkie charakteryzują się także świetnym wzornictwem. Nie może to rzecz jasna zaskakiwać, bo umywalki Hatria projektowane są we Włoszech, uznawanych za międzynarodową mekkę designu. Czemu opłaca się postawić na wyroby tej firmy? Ile wydamy na umywalki Hatria i co jeszcze znajdziemy w jej ofercie?

Co czeka na nas w ofercie Hatria?

Główny punkt katalogu Hatria to niewątpliwie umywalki. Firma proponuje swoim klientom kilkadziesiąt rozmaitych wzorów, a wśród nich wyroby dostosowane do swoich potrzeb z pewnością wyszukają miłośnicy dobrego designu. Oprócz tego w ofercie marki dostępny jest też duży wybór misek klozetowych, które podobnie jak umywalki będą świetnie wyglądały w eleganckich łazienkach. Ofertę Hatria dopełniają bidety i akcesoria prysznicowe.

Hatria – czemu warto?

Jak już napisaliśmy, głównym plusem wyrobów Hatria okazuje się niebanalne wzornictwo – w jej katalogu nie znajdziemy opatrzonych wzorów, a wszystkie brodziki tej marki na pewno zaciekawią fanów niebanalnych rozwiązań. Cechujące się wysoką klasą produkty Hatria, które wyróżnią naszą łazienkę i posłużą dekady, można nabyć zwykle w przystępnych cenach.