Umywalki Scarabeo do każdej łazienki

Scarabeo to włoska firma oferująca swoim klientom ceramikę łazienkową. W jej katalogu czekają na nas na przykład umywalki stołowe lub pod postument, muszle klozetowe oraz bidety. Marka działa od roku 1974, więc plasuje się wśród najstarszych działających do chwili obecnej wytwórców ceramiki łazienkowej. Skąd bierze się dobrą opinię jej wyrobów? Czemu powinniśmy wybrać któryś z nich?

Wybierz Scarabeo – umywalki i nie tylko

Cechą Scarabeo jest z pewnością doskonałe wzornictwo – firma pochodzi wszak z Italii, która od lat znana jest z ciekawego projektowania. Co jest dostępne w ofercie Scarabeo? Umywalki, które łatwo dopasować do wystroju nawet nietypowej łazienki. Znajdziemy wśród nich zarówno propozycje dla miłośników tradycyjnego designu, jak i tych, którzy wolą nowoczesne projekty. Scarabeo, w odróżnieniu od wielu innych producentów, oferuje nam również kolorowe umywalki oraz miski WC.

Z czego słynie Scarabeo? Umywalki wytrzymają dziesięciolecia

Scarabeo nie zdobyłoby tak dużego uznania, gdyby ich wyroby nie wytrzymywałyby odpowiednio wiele. Właśnie solidność jest następną zaletą wyróżniającą Scarabeo – umywalki tej marki także w ekstremalnych warunkach nie uszkadzają się i pozostają w pełni funkcjonalne. Nie znajdziemy w tym oczywiście nic dziwnego, bo filozofią marki jest oferować umywalki, które łączą solidność oraz funkcjonalność, a jednocześnie będą świetnie wyglądały we wszystkich pomieszczeniach.