Umywalki Kerasan do każdej łazienki

Historia marki Kerasan zaczęła się we Włoszech w latach 60. Dziś jest uznanym producentem ceramiki łazienkowej, a jego umywalki i miski dostępne są w Europie i Azji. Nie dzieje się tak jednak bez przyczyny – Kerasan dla wielu osób jest już synonimem doskonałej jakości oraz oryginalnego wzornictwa, typowego przecież dla Włochów. Co znajdziemy w katalogu Kerasan? Dlaczego opłaca się kupić produkty tej marki?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i wiele więcej

Jakie produkty proponuje nam Kerasan? Umywalki to niewątpliwie najważniejszy punkt katalogu marki, choć Kerasan oferuje nam także inne artykuły. Chętnie kupowane są także miski klozetowe i brodziki. Kerasan wytwarza również akcesoria, czyli podesty do umywalki lub konsole łazienkowe. Poza tym w jej ofercie czekają na nas oświetlenie, przyłącza i pozostałe artykuły.

Kerasan – umywalki znane z odporności

Mnogość pozycji to nie jedyna cecha, dzięki której słynie Kerasan. Umywalki i inne produkty tej firmy są wszak bardzo solidne – producent wykorzystuje bowiem tylko najlepsze surowce oraz nowoczesne rozwiązania. W przypadku umywalek Kerasan bardzo ważne są też wzory – to idealne wyjście dla osób lubiących ciekawy design. W ofercie marki dostępne są zarówno klasyczne wzory, jak i produkty, które świetnie będą wyglądać w eleganckich pomieszczeniach – Kerasan opracował blisko 20 serii.