Umywalki Catalano do każdej łazienki

Catalano to marka funkcjonująca na rynku łazienek od kilkudziesięciu lat. Ofertę kieruje na szczęście nie tylko do miłośników wnętrzarskich tradycji – wciąż stara się opracowywać umywalki, które zgrają się z nowoczesnymi modami. Niezwykły, typowy dla Włochów design Catalano komponuje z wielką odpornością swoich produktów – umywalki opisywanej firmy bez trudu posłużą aż kilka dekad w każdych sytuacjach. Co więc czeka na nas w jej katalogu? Dlaczego powinniśmy kupić produkty Catalano?

Catalano – umywalka do eleganckiej łazienki

To wzornictwo jest wyróżnikiem Catalano – umywalka tej firmy będzie zawsze wyróżniała się na tle konkurencji. Ciekawe kształty zarówno świetnie wyglądają, ale też odgrywają istotną funkcję, jeśli chodzi o czystość – umywalki Catalano są tak projektowane, żeby ich sprzątanie było jak najmniej kłopotliwe. W katalogu Catalano dostępne są tak tradycyjne propozycje, jak i serię Impronta, która niewątpliwie przypadnie do gustu entuzjastom współczesnego designu.

Wybierz Catalano – umywalka jest naprawdę solidna

Solidność to nie ostatnia zaleta Catalano – umywalka bez problemów posłuży kilka dekad, gdyż wytwarzana jest wyłącznie ze sprawdzonych surowców. Nie straszne są jej woda czy pęknięcia, zaś powierzchnia nigdy nie traci połysku. Jest tak z uwagi na fakt, że umywalki Catalano wypiekane są w piecach rozgrzanych do ponad 1000 stopni Celsjusza. To korzystnie rzutuje na prostotę ich czyszczenia i bardzo zwiększa komfort korzystania z łazienki.