Tradycyjna stylistyka wciąż na topie dzięki Kerasan Retro

Mimo że w architekturze wnętrz nadal pojawiają się nowe trendy, sporo jest entuzjastów pomieszczeń urządzonych klasycznie. Ludzie, którzy preferują charakterystyczne dla starej szkoły rozwiązania i klasyczną estetykę nie powinni mieć trudności ze znalezieniem produktów dopasowanych do ich potrzeb. Z myślą o tych klientach swoją firma Kerasan stworzyła serię Retro, w której czekają na nas kabiny, wanny i akcesoria do sanitariatów. Co przygotowali eksperci firmy? Czemu powinniśmy zdecydować się na umywalki i kabiny z linii Kerasan Retro?

Seria Kerasan Retro

Eksperci pracujący przy linii Kerasan Retro mieli opracować produkty przypominające projekty z dziewiętnastego wieku. Z uwagi na tradycyjne wzornictwo, Kerasan Retro okazuje się szczególnie cenione przez kierowników pensjonatów, jednak nie brakuje jej zwolenników też wśród zwykłych użytkowników. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie przepadają za prostotą współczesnego wzornictwa, stawiając na eleganckie ozdobniki i tradycyjne kolory. Nie znaczy to na szczęście, że zdadzą egzamin jedynie w tradycyjnych wnętrzach – doskonale połączą się również z bardziej innowacyjnymi elementami.

Kerasan Retro – dlaczego warto?

Kerasan Retro to na szczęście nie tylko doskonałe wzornictwo. Firma wszak wie o tym, że wnętrze łazienek powinno być solidne i wygodne, więc opisywane produkty wykazują owe cechy. Są również chronione – producent wymieni albo naprawi uszkodzone umywalki. Produkty z serii Kerasan Retro to doskonałe pomysły dla klientów lubiących wytrzymałość oraz stylowy design.