Ceny podłóg drewnianych

ceny podłóg drewnianych na www.balticwood.pl

Podłogi drewniane, choć w ostatnimi laty w sklepach można znaleźć wiele ciekawych opcji, stale znajdują nabywców. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – poza tym, że pięknie wyglądają, są bardzo wygodne i trwałe. Cena podłóg drewnianych jest na pewno większa, od innego typu podłóg, ale powinniśmy wziąć pod uwagę to, że, prawidłowo utrzymane, wytrzymają naszej rodzinie nawet sto lat.

Ile wynosi cena podłóg drewnianych?

Ceny metra kwadratowego posadzki z drewna zaczynają się już od około stu złotych. Nie należy przy tym zapominać, że to tylko cena podłóg drewnianych z gatunków takich, jak sosna – jeśli chcielibyśmy, by nasz parkiet okazał się solidniejszy, warto przygotować na ten zakup nawet tysiąc złotych za metr kwadratowy.

Jak rodzaj drewna wpływa na cenę podłóg drewnianych?

Trudno bezbłędnie określić, ile trzeba wydać na podłogi drewniane – cena zależy wszak od wielu czynników. W największym stopniu wpływa na nią na pewno surowiec, z którego zostały zrobione. Najdroższe są posadzki z twardego drewna – teak, meranti czy jatoba są cenione za wysoką odporność na ścieranie oraz wpływ wody.

Cena podłóg drewnianych motywuje do tego, by się o nie zatroszczyć

Możemy sprawić, że posadzka z drewna wytrzyma kilkadziesiąt lat, wykonując właściwe zabiegi zabezpieczające. Nie warto na tym oszczędzać – cena podłóg drewnianych nie jest przecież najmniejsza, a wybierając odpowiednie preparaty zagwarantujemy sobie, że podłoga będzie służyła również przyszłym pokoleniom.

Adres firmy:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]