Aranżujesz work space? Postaw na nowoczesne meble biurowe

Chcesz kupić nowoczesne meble biurowe? Skieruj się tu.

Dawno już nie ma prawa bytu przeświadczenie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. W dzisiejszych czasach aranżując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, aby meble jakie w nim umieścimy odznaczały się dodatkowo ergonomią oraz przyjemnym dla oka wyglądem. Meble spełniające wszelkie te cechy można znaleźć w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX wieku produkuje najwyższej jakości meble biurowe na rynek lokalny oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe to najważniejsza część wygodnego środowiska pracy

Co cechuje nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które całościowo odpowiadają na potrzeby osoby, która ich używa. Umożliwiają one znakomitą organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Zarazem cechuje je najwyższa jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat nawet przy ich bardzo intensywnej eksploatacji. Taki poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy zachowaniu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w użyciu odpowiednich materiałów, lecz nie małą rolę pełni tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to mariaż ergonomii z estetyką. Wszak mebel stanowiący najważniejszą część wygodnej przestrzeni biura musi mieć opcję przystosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien jednocześnie zakłócać estetyki otoczenia. W biurze codziennie pozostaje się przez 8 godzin, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa jest wydajność jego pracy. Ponad to, wygląd biura jest właściwie wizytówką firmy, która wiele może o niej powiedzieć przyszłemu kontrahentowi na długo przed zdecydowaniem się na współpracę.

Poznański producent mebli biurowych – nie tylko kontenery, biurka i stoły

Fabryka mebli BALMA S.A. z siedzibą w Poznaniu w swoim portfolio produktów ma zasadniczo wszystko co przydatne do wyposażenia biura. Nie licząc standardowego wyposażenia jak kontenery, biurka i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych kupić można także hokery lub taborety z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki umożliwiające podział przestrzeni pracy na indywidualne sektory, lady recepcyjne, jak również kwietniki pasujące do estetyki nowoczesnego biura. Ważną częścią oferty spółki BALMA są praktyczne biurka i stoły z możliwością zmiany wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik w mgnieniu oka może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, a w rezultacie zmniejszyć ryzyko przewlekłego ból pleców.

Adres firmy:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]