Spojrzenie pełne blasku – kosmetyki Glitter Injections

Więcej o produktach Glitter Injections

Wizaż to coś o wiele więcej niż pastelowe cienie do powiek, których używamy wówczas, gdy malujemy się do pracy. To także makijaże wieczorowe, które bywają zdecydowanie bardziej odważne. Z myślą o paniach, które zawsze chcą zachwycać swoim wyglądem, zrodziła się marka Glitter Injections. Ma ona w swojej ofercie niezwykłe kosmetyki do wizażu, które bez wątpienia musi posiadać każda dziewczyna lubiąca raz na jakiś czas poszaleć.

Glitter Injections – kilka informacji o powstaniu firmy

Firma Glitter Injections założona została przez Jessicę Wong. Od pierwszych dni istnienia marka stawia na zachowanie doskonałej jakości sprzedawanych produktów. Cechują się one niezwykle precyzyjnie ustalonym składem, dzięki któremu przygotowany z ich użyciem makijaż jest niezwykle wytrzymały. Sztandarowe kosmetyki marki, za sprawą których stała się ona bardzo rozpoznawalna na rynku, to cienie zamknięte w specjalnej strzykawce oraz cienie do powiek z brokatem. Pomimo dodatku brokatu doskonale przylegają do powieki, nie obsypują się oraz naprawdę błyskawicznie wysychają. Cienie te cechują się też mocno nasyconymi barwami, co sprawia, że makijaż jest wyrazisty i na pewno zostanie zauważony . Szeroki wybór produktów Glitter Injections bez problemu zakupimy w sklepach online.

W jakich przypadkach warto sięgać po cienie Glitter Injections?

Makijaż zrobiony cieniami z brokatem stał się bardzo popularny w fotografii na potrzeby reklamy. Wykorzystuje się go także podczas sesji glamour, które bardzo często pojawiają się na łamach prasy wydawanej z myślą o kobietach. Nie mniej nie oznacza to, że brokat nie może być stosowany też przez kobiety na co dzień: taki błyszczący makijaż jest wszak doskonały wieczorne wypady. Jest doskonały zarówno na sylwestrowym przyjęciu, jak i zwykłej imprezie. Za sprawą produktów Glitter Injections spojrzenie prezentuje się inaczej niż zwykle.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]