Schudnij bez wysiłku. Pomoże Ci dieta pudełkowa

Diety, które biorą się z chorób przewodu pokarmowego lub indywidualnych preferencji, potrafią być przyczyną sporych trudności na co dzień. Wymagają wszak pracochłonnego przygotowywania posiłków – zaś będąc w biurze często po prostu nie mamy na to czasu. Kupowanie błyskawicznych dań w podobnych sytuacjach niestety nie jest najlepszym rozwiązaniem – często zawierają one mnóstwo składników, których osoby odchudzające się zwyczajnie nie powinny spożywać. Czy znaczy to, że będąc na diecie musimy przygotować się na codzienne, żmudne przygotowywanie posiłków? Rzecz jasna nie. W różnych miejscowościach funkcjonują wszak firmy cateringowe proponujące dietę pudełkową. Na czym opiera się to rozwiązanie? Czemu powinniśmy je wybrać?

Plusy diety pudełkowej

Dieta pudełkowa, jak nietrudno się domyślić, opiera się na dostarczaniu nam boksów z posiłkami dostosowanymi do założeń diety. Atutem takiego pomysłu jest zwłaszcza wygoda – posiłki są dowożone do punktu poleconego przez zamawiającego, czyli na przykład do pracy lub mieszkania. Nie trzeba też każdego dnia pamiętać o przygotowaniu dania, gdyż dieta pudełkowa ustalana jest przez doświadczonego specjalistę, a posiłki w określonych godzinach przywozi goniec. Dobrze nadmienić też kilka słów o cenach, bo te za tydzień nie przekraczają zwykle 300 złotych za pełny plan żywieniowy.

Dieta pudełkowa nie tylko na schudnięcie

Dieta pudełkowa, jak przed momentem wspomnieliśmy, skierowana jest głównie do osób dbających o linię, chorych oraz utrzymujących specjalne diety. W katalogu firmy FitMe z Krakowa czekają na nas między innymi diety dla wegan, odchudzające, odkwaszające lub diety dla sportowców. Wszystkie z nich dopasowane są do osobistych potrzeb zamawiających, zaś w razie problemów z kupnem właściwego zestawu, mamy szansę zaś postawić na poradę dietetyka, a ten skompletuje dietę zarówno na co dzień, jak i do pracy. FitMe oferuje także atrakcyjne rabaty dla lojalnych klientów.