centrum medycyny estetycznej kielce, klinika kosmetologii

Najważniejsze informacje o gabinecie kosmetologii w Kielcach

Klinika kosmetologii Re Vitae zlokalizowana jest w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Klinika podejmuje pacjentów w dni robocze od godz. 11:00 do 19:00. Oprócz oddziału w Kielcach posiada dodatkowo filię w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi przeprowadzane w centrum medycyny estetycznej Re Vitae

Grupa lekarzy Centrum Re Vitae przeprowadza szereg zabiegów zarówno z zakresu chirurgii ogólnej, jak i estetycznej oraz zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Realizowane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na usuwaniu zmian na skórze, m.in. włókniaków, brodawek i nagniotków wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej klinika realizuje m.in. operacje plastyczne brzucha i nosa, a także zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej. W ramach ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae przeprowadza się m.in. chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy, korektę blizn powstałych po nacięciu krocza i leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu. Lekarze tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się również flebologią, czyli diagnostyką i terapią schorzeń żył, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji pajączków naczyniowych czy hemoroidów.

W Centrum realizuje się także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z wykorzystaniem botoksu (leczenie nadpotliwości, bruksizmu i migreny), mezoterapia igłowa i bezigłowa, zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy lipotransfer. W ofercie znajdują się także popularne zabiegi kosmetyczne, jak kriolipoliza, peeling węglowy i chemiczny oraz hydradermabrazja.

Adres firmy:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]