Mikrodermabrazja

Promienna i zdrowa cera to rzecz bardzo ważna dla każdej kobiety. W staraniach o jej osiągnięcie skutecznie pomoże mikrodermabrazja – zabieg o działaniu zbliżonym do peelingu mechanicznego. Efektywnie oczyszcza skórę i stymuluje ją do regeneracji.

Mikrodermabrazja – gdzie leży sekret jej skutecznego działania?

Na pewno wszyscy wiedzą o tym, jak znaczące jest regularne i dokładnie oczyszczanie skóry. Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka przez precyzyjny strumień mikrokryształków. Tak gruntowne oczyszczanie cery poleca się zwłaszcza osobom cierpiącym na trądzik, łojotok, zmagającym się z przebarwieniami. Mikrodermabrazja służy także spłycaniu zmarszczek, pobudza krążenie i regeneruje skórę twarzy.

Jaka mikrodermabrazja jest najlepsza dla Twojej cery?

Jeśli znasz dobrze swoją cerę i jej wymagania, na pewno wybierzesz najbardziej dla siebie optymalny zabieg. Wyróżnia się bowiem trzy typy mikrodermabrazji. Korundową – najbardziej inwazyjną – polecaną osobom zmagającym się z dużym trądzikiem lub przebarwieniami. Diamentową – najbardziej optymalną dla osób, które posiadają wrażliwą i alergiczną cerę oraz tlenową – oczyszcza ona cerę za pomocą tlenu i soli fizjologicznej, zapewniając jej głęboką regenerację.