Manicure wraz z masażem i peelingiem

Jesteś zbyt zabiegana na codzienne wizyty w gabinecie kosmetyczki, a chciałabyś cieszyć się pięknymi paznokciami przy każdej okazji? Wypróbuj manicure hybrydowy – w odróżnieniu od tradycyjnych sposobów, raz zaaplikowany lakier wytrzymuje nawet pięć tygodni, a usuniesz go równie łatwo, jak zwykły kosmetyk.

Kto zrobi dla ciebie manicure hybrydowy?

Chcąc, by efekty w stu procentach nas zadowoliły, powinniśmy odwiedzić kosmetyczkę. Manicure hybrydowy wymaga bowiem wykorzystania specjalistycznych narzędzi i lakierów – a tych nie sposób znaleźć w zwykłych drogeriach. Zabieg nie trwa dłużej niż godzinę, a wydamy za niego maksymalnie sto złotych. Jeśli zajmie się nim doświadczona kosmetyczka, kosmetyk utrzyma się na palcach nawet miesiąc.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Od zwykłych technik manicure hybrydowy różni się przede wszystkim tym, że na palce nakłada się parę warstw lakieru. Przedtem zaś paznokcie powinny być dokładnie odtłuszczone, trzeba też, usunąć stwardniały naskórek i zaaplikować bazę. Po nałożeniu każdej warstwy, lakier jest również utrwalony promieniami ultrafioletowymi, dzięki czemu podniesie się jego trwałość.

Zalety manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy idealnie nadaje się na letnie wyjazdy – przez miesiąc nie wymaga żadnej pielęgnacji. Manicure hybrydowy jest także polecany kobietom pracującym w warunkach, w których nietrudno o porysowanie paznokci. Przykład milionów pań pokazuje, że jest lepszą alternatywą dla tipsów – zmywa się go acetonowym zmywaczem, nie niszczy tkanek, a także chroni przed ich łamliwością.