Manicure hybrydowy – dowiedz się więcej

Manicure hybrydowy, to metoda dekorowania paznokci, która od kilku lat cieszy się wielką popularnością pośród pań. Co takiego jest w hybrydach, że są tak chętnie wybierane? No cóż, ich najistotniejszym plusem jest trwałość. Manicure hybrydowy to rewelacyjny wygląd paznokci przez dłuższy okres czasu. Ponadto jest to również rozwiązanie w konkurencyjnej cenie.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Manicure hybrydowy rozpoczynamy od odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia. Jak przed każdym zabiegiem na paznokciach musimy wyciąć skórki, odpowiednio obciąć paznokcie i wygładzić ich wierzch. Przed hybrydami niezwykle ważne jest odtłuszczenie płytki paznokcia. W tym celu najlepiej zastosować specjalistyczne kosmetyki. Kolejnym krokiem jest położenie bazy, którą utwardza się pod lampą UV. Po tym etapie pozostaje jedynie ozdobienie paznokci.

Na co pozwala manicure hybrydowy?

Na hybrydach możemy wykonać wiele rzeczy – jeden kolor, manicure francuski, naklejki czy wzorki. Nie można nim jedynie przedłużyć paznokci. Wadą manicure’u hybrydowego jest także konieczność to, że nie jesteśmy w stanie zdjąć go same w domu. Ważne jest natomiast, żeby decydując się na ten rodzaj manicure’u, wybrać profesjonalną kosmetyczkę, która korzysta z właściwego sprzętu i najlepszej jakości kosmetyków.

Adres firmy:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]