Lilly Lashes – marka rozpoznawana na całym świecie

Chcesz nabyć produkty Lilly Lashes? Wejdź na houseofbeauty.com.pl

Nie okłamujmy się – zdrowe i długie rzęsy są pragnieniem każdej dziewczyny rzęsach. Z nieskrywaną zazdrością przeglądamy pierwsze strony plotkarskich magazynów, na których prym wiodą celebrytki przyciągające wzrok perfekcyjnym, powłóczystym spojrzeniem. Jednak niewielki odsetek pań może chełpić się tym przymiotem, z tej przyczyny regularnie posiłkują się sztucznymi rzęsami. Teraz dzięki Lilly Ghalichi, sławnej w Stanach Zjednoczonych bywalczyni programów reality, mogą samodzielnie uzyskać identyczny rezultat.

Jakie produkty oferuje Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi reklamuje własnym imieniem sławną nie tylko w Stanach Zjednoczonych markę sztucznych rzęs Lilly Lashes. Produkty tej firmy są przeznaczone dla pań, które pragną uzyskać efekt pogrubionych i dłuższych rzęs. W katalogu Lilly Lashes znajdziemy zestawy długich kępek, które służą do uzupełniania zarówno górnych, jak i dolnych rzęs, klasyczne rzęsy na pasku, a także wodoodporne kleje i zalotki. Wiele wzorów, np. Milan, Saint Tropez czy Dubai wyprodukowanych jest z włosia ludzkiego. Natomiast modele z kolekcji Glam ( Champagne, Make Up, Beverly) czy Luxury (Caviar, Opulence, Lush) produkuje się ze starannie sterylizowanego i wyczesywanego włosia norki . Niezależnie jednak od rodzaju użytego surowca, sztuczne rzęsy Lilly Lashes gwarantują, że oczy będą prezentować się naturalnie.

Lilly Lashes – artystki kochają je za wytrzymałość

To, że Lilly Lashes może poszczycić się uznaniem na całym globie, z pewności nie jest zasługą tylko łączenia jej z osobą Lilly Ghalichi. Zaletą produktów tej firmy jest ich niesamowita wytrzymałość – decydując się na zakup sztucznych rzęs Lilly Lashes mamy więc gwarancję, iż można je używać do 25 razy. Nie bez powodu wszak akcesoria te chwali i korzysta z nich codziennie wiele gwiazd muzyki i filmu, które uważa się za ikony stylu. Nad Wisłą produkty Lilly Lashes można nabyć w sklepach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]