Colourpop

Cienie i szminki Colourpop – nie tylko dla profesjonalistów

W sklepach kupić można setki różnorakich produktów służących do wizażu, jednak przeciętny konsument jest w stanie wyliczyć z pamięci co najwyżej parę najpopularniejszych producentów, którzy funkcjonują w tej dziedzinie przemysłu. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele szanowanych, ale mało znanych marek produktów do makijażu, jak przykładowo Colourpop, pojawiło się już na półkach drogerii w naszym kraju.

Colourpop – kosmetyki lubione przez profesjonalistów

Marka Colourpop powstała w Kalifornii, czyli tam, gdzie definiowane są nowe trendy. Dlatego właśnie potrafi błyskawicznie zareagować na każdą ich zmianę. Dzięki temu jest w stanie wypuścić na rynek produkty, które są aktualnie poszukiwane przez kupujących. Za główny cel marka wyznaczyła sobie produkcję niezbyt kosztownych – a zarazem luksusowych – cieni do powiek o szerokim wachlarzu kolorów. Marka Colourpop wyszła bowiem z założenia, że absurdem jest to, by najlepszej klasy produkty do wizażu kupowały tylko najbogatsze kobiety. Colourpop szuka inspiracji w wielu źródłach, jak również namawia swoich klientów do wystawiania opinii dotyczących ich produktów. Produkty Colourpop nie są testowane na zwierzętach. Polecają je profesjonalni makijażyści, którzy zachwalają zwłaszcza ich niesamowitą trwałość. Kosmetyki Colourpop doceniane są też przez fanki wizażu, które szukając oryginalnego stylu, często rezygnują z powszechnie dostępnych cieni pomadek.

Cechy kosmetyków Colourpop

Flagowym produktem firmy Colourpop są cienie do powiek Super Shock. Nie jest to bowiem klasyczny kosmetyk – ich atutem jest to, że mają konsystencję pianki, która po dotknięciu błyskawicznie przemieniają się w proszek. Dzięki temu można je nanosić na powieki tak za pomocą klasycznych pędzli, jak również opuszkami palców. Co ciekawe, można je wedle uznania mieszać, aby uzyskać niecodzienne barwy. Innym popularnym produktem marki Colourpop jest szminka Ultra Matte wyróżniająca się wysoką zawartością pigmentów. Chociaż artykuły firmowane przez Colourpop w Europie należą do niszowych, można je nabyć online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]