Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Szukasz korzystnej oferty kursu Blender? Idealnie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku nieustannie się rozwija i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe metody na rzecz wykonywania swoich prac tylko w formie cyfrowej. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie wielkich nakładów finansowych – można po prostu zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się na własną rękę, aczkolwiek proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i często jest niezmiernie frustrujący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które dopiero poznają Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają poprawy oraz sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, aby przebiegał on w małych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji jak i artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj umiejętnością pożądaną i docenianą w szczególności w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Poznanie programu Blender 3D poszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu hobbyści i artyści, którzy pragną rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź odkryć nowe drogi ekspresji.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]