Kursy angielskiego

Najważniejszy język w Europie – angielski

Język Angielski jest niewątpliwie najbardziej znaczącym językiem europejskim. Z angielskiego korzystają niemal wszyscy. Angielski jest przydatny przy kontaktach handlowych, w turystyce, polityce, a także w codziennym życiu. Ta przydatność posługiwanie się angielskim sprzyja pojawianiu się nowych szkół językowych.

Samodzielna nauka języka angielskiego

Języka angielskiego jest łatwo uczyć się w domu, ze względu na to, że materiały dydaktyczne są powszechnie dostępne. Każda księgarnia sprzedaje podręczniki do tego języka, a także literaturę angielską w oryginale. W języku angielskim nagrana jest także większość nowoczesnej muzyki oraz produkcji filmowych. Jesteśmy otoczenie przez angielski nawet jeśli mieszkamy w kraju, gdzie nie jest on językiem urzędowym, nie trudno więc się z nim osłuchać.

Metody uczenia się języka angielskiego

Możliwość wyboru spośród różnych rodzajów kursów języka udostępnia swoim uczniom niemal każda szkoła językowa. Jedną z możliwości do wyboru jest kurs DIRECT English.

DIRECT English jest kursem szybkiego przyswajania języka. Jest oparty na Metodzie Bezpośredniej, czym nieco przypomina bardzo mocno rozpowszechnioną na polskim rynku Metodę Callana.

Inną możliwością jest kurs GENERAL ENGLISH – wykorzystujący metodę komunikatywną. Przeznaczony jest dla studentów pragnących rozszerzyć całościową, praktyczną znajomość języka, umożliwiającą komunikowanie się w wielonarodowym środowisku. Dla lepszego efektu kursy są powierzane zazwyczaj dwójce lektorów: Polakowi oraz native speakerowi.

Popularnym kursem jest też kurs konwersacyjny, czyli nauka poprzez prowadzenie rozmów w danym języku obcym.

Obie wersje kursu, a także konwersacje z języka angielskiego ma w swojej ofercie szkoła językowa Archer School. Wszystkie szczegóły można sprawdzić odwiedzając stronę internetową www.archerschool.pl.