Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Szukasz pełnej oferty warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają asystować nam w gotowaniu – przynosić i wybierać składniki bądź ozdabiać ciasta. Pragniesz wykorzystać fascynację Twojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy niezależności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w wieku od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zdobywają przydatne umiejętności, ale , co bardzo ważne, uczą się niezależności oraz kształtują swoją kreatywność. A jednocześnie wspaniale się bawią. Opanowywanie smacznych przepisów, dobieranie oraz mieszanie ingredientów i komponowanie ciekawych smaków – to wszystko powoduje, iż maluchy chętnie eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakie powinno się stosować w kuchni, co niewątpliwie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą również asystować rodzice, jest to tym samym świetna sposobność do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny. Podczas kursu dzieci szykują deser i danie główne. Młodzi uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia aromatycznej, przystrojonej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy, czy też przyrządzić pyszny makaron na słono bądź słodko. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje także wyborną deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą owocową. Lekcja poprzez zabawę to znakomity sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych potraw przynosi dzieciakom sporo szczęścia. Nawet bardzo nieposłuszny maluch będzie z pasją przykładać się do ozdabiania deseru czy przyrządzania znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i odpowiednie nastawienie do dzieci.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]