Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą wypraw górskich dla początkujących? Nie wahaj się! Wejdź na http://tinyurl.com/y4j2l98z.

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą doceniającym świetnie opracowane i bezpieczne eskapady w gronie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Zapraszamy na wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają na wylot charakter górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]