Aktywność dla dzieci i dorosłych – lekcje tenisa

Po więcej informacji o Kraków lekcje tenisa zajrzyj tu

Obecnie jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego popołudnia jest aktywność fizyczna. Modne stały się zwłaszcza lekcje tenisa, które doskonale polepszają formę oraz poprawiają odporność. Prześledźmy jakie pożytki przynosi ta dyscyplina sportu.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Częste lekcje na korcie znakomicie rozbudują całe ciało i zapewnią dużą tężyznę fizyczną. Dodatkowym walorem jest wzmocnienie zwrotności ciała i ogólnej sprawności organizmu. Trzeba nadmienić, że rekreacyjne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla młodzieży, ale również dla dzieci. Jeśli pragniemy na serio zaangażować swoje dziecko w treningi, warto zarejestrować je jak najwcześniej do tzw. przedszkola treningowego. Dzięki temu nasza pociecha ekspresowo zacznie wygrywać nagrody na korcie.

Lekcje tenisa – gdzie doskonalić umiejętności

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko małych czempionów rakiety. Również dorośli mogą z powodzeniem brać udział w treningach. Należy tylko wziąć udział w szkoleniu z nauczycielem, który nauczy nas zasadniczych podań oraz wskaże w jaki sposób wykonywać forhend. Przyszli mistrzowie kształceni są w ośrodkach w Krakowie i Gdańsku, gdzie lekcje tenisa są najlepsze. Należy zauważyć, że nie jest ważne jaki reprezentujemy stopień zaawansowania, ale talent i nasze zaangażowanie. Jeśli uczęszczamy na zajęcia tylko rekreacyjnie, skupmy się na emocjach wynikających z poszczególnych setów.

Adres firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]