Projekty domów z bali – zalety

Na domygoralskie.com/realizacje.html zlecisz wykonanie projektów domów z bali profesjonalistom

Domy z bali to jeden z najstarszych rodzajów obiektów mieszkalnych. Najczęściej wznosi się je ze świerku lub jodły. Mimo że ich budowa znana jest od wieków, nadal znajdują rzesze entuzjastów. Nie powinno to oczywiście zaskakiwać – mają wszak mnóstwo plusów, a te powodują, iż liczba ich mieszkańców wciąż się zwiększa. Mogą przybierać najróżniejsze formy, budowane są z przyjaznych dla środowiska surowców, doskonale wyglądają i – co najważniejsze – są naprawdę komfortowe. Warto wspomnieć również o tym, że budowa budynku tego rodzaju jest znacznie szybsza niż murowanego. Ich lokatorzy mają szansę cieszyć się też zdrowym mikroklimatem, który korzystnie wpływa na przykład na układ oddechowy.

Projekty domów z bali – jakie najpopularniejsze?

Część czytelników myśli, że projekty domów z bali za każdym razem upodabniają się do tradycyjnej zabudowy. W istocie często tak bywa, jednak powinniśmy podkreślić, iż domy z bali potrafią także przybierać odmienne kształty. Obecnie realizuje się także nowoczesne projekty domów z bali, a te nie przypominają budynków wiejskich. Domy z bali mogą również mieć elewację, co powoduje, że łatwiejsze staje się urządzenie wnętrza – najczęściej wykorzystuje się po to płyty kartonowo-gipsowe.

Projekty domów z bali – gdzie zamówić?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie domu z bali będzie o wiele trudniejsze niż zwykłego. Z tego powodu decydując się na taki typ budynku, dobrze sprawdzić, jakie domy zrealizował już dotąd wybrany projektant. Bezwzględnie dowiedzmy się też, czy jego stylistyka nam się spodoba. Ważne okazuje się też to, jakiej ekipie zlecimy wzniesienie domu. Rzecz jasna powinniśmy stawiać na te doświadczone w takich projektach. Trafionym rozwiązaniem okaże się również na pewno wybór firmy, w której współpracują ze sobą dobry architekt i doświadczeni rzemieślnicy – wtedy dom z pewnością będzie wybudowany szybko i bez zbędnych problemów.

Adres firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]