Nowoczesne projekty domów drewnianych

Na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html znajdziesz więcej informacji o domy drewniane projekty

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu domki nie tylko wyglądają wyjątkowo estetycznie, ale są także komfortowe. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Klienci chętnie decydują się na wybudowanie takich nieruchomości, gdyż mają one wiele atutów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej modne. To mieszanka innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – wspaniały poziom izolacji termicznej mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wykonane z surowca naturalnego, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Dodatkowym plusem jest mała grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można budować również zimą, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem mokrych etapów. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]