Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Jeżeli chcesz zlecić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków, skieruj się na joannaklusak.com

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]