Centrum klinkieru i ceramiki

Produkty klinkierowe zyskują ostatnio ogromne uznanie. Częste zastosowanie tego surowca nie powinno oczywiście zaskakiwać – szczególnie, jeśli przypomnimy sobie wszystkie jego dobre strony. Klinkier okazuje się wszak nie tylko odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale też radzi sobie z wilgocią i niskimi temperaturami. Oprócz tego ważny jest jego wygląd i fakt, że jest dostępny w wielu barwa. Jakie jednak produkty znajdziemy w centrum klinkieru?

Płytki elewacyjne w centrum klinkieru

Jednym z najczęstszych zastosowań tego materiału okazują się płytki elewacyjne. W dobrym centrum klinkieru kupimy wiele ich rodzajów, przez co bez problemów dobierzemy je do każdego domu. Klinkierowe cegły ścienne cechuje odporność na mróz oraz działanie wilgoci.

Płyty chodnikowe w centrum klinkieru

Ze względu na dużą trwałość, bruk klinkierowy bywa często używany tak w prywatnych ogrodach, jak i na dużych parkingach. W centrum klinkieru kupimy rozmaite jego rodzaje – także takie, które łatwo zniosą nawet duże ciężary.

Ogrodzenia oraz parapety w centrum klinkieru

Oferta centrum klinkieru nie ogranicza się jednak jedynie do tych produktów. Zalety tego surowca powodują wszak, iż jest on chętnie wykorzystywany do produkcji parapetów, dekoracji ścian zewnętrznych i płotów. Szczególnie te trzecie zdobyły ostatnimi czasy spore uznanie wśród inżynierów i lokatorów domów wolno stojących.