Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Co trzeba wiedzieć o biurze projektów Kraków?

Pracownia architektoniczna oferuje szerokie spektrum usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domu, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzoruje postęp prac, planuje renowację domu albo występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się od innych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a przy tym komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkalnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi budynki rekreacyjne, biura, żłobki i pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może także rozplanować funkcjonalne i przestronne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]