Baseny samoczyszczące – zapomnij o wysiłku

Basen ogrodowy to doskonałe rozwiązanie dla amatorów pływania, którzy często nie są w stanie zdecydować się na wyjazd nad jezioro. Chcąc jednak poczuć wiele jego plusów, powinniśmy właściwie go pielęgnować – a to wymaga mnóstwo energii. Dlatego szczególnie wielką popularnością cieszą się baseny samoczyszczące – dzięki specjalnym mechanizmom jesteśmy w stanie bez wysiłku pozbyć się obrzydzających pływanie zabrudzeń. Jak więc działają baseny samoczyszczące? O jakich rzeczach powinniśmy wiedzieć przy kupnie któregoś z nich? Gdzie je znajdziemy?

Reguły funkcjonowania basenów samoczyszczących

Baseny samoczyszczące stosują zestawy odpowiednio rozmieszczonych dysz, które pracując wychwytują wszystkie zanieczyszczenia. Woda, pozostając w ruchu, będzie też wolna od bakterii oraz glonów, zaś to pozytywnie rzutuje na jej parametry. To natomiast pozwala na zmniejszenie ilości wykorzystywanych w basenie preparatów chemicznych, co najbardziej ważne okaże się dla osób walczących ze wszelkiego rodzaju uczuleniami.

Baseny samoczyszczące marki Compass

Kupując baseny samoczyszczące powinniśmy sprawdzić opinię, jaką cieszy się dana marka. Trafionym rozwiązaniem okaże się na pewno kupno urządzeń firmy Compass Ceramic Pools. Czemu? Systemy wspomnianej marki są najefektywniejsze oraz, co w oczach większości klientów jest ważne, świetnie komponują się z projektem niecki. Systemy Compass Ceramic Pools to również wyjście dla ludzi zwracających uwagę na bezpieczeństwo – są zaprojektowane w ten sposób, by w stu procentach ograniczyć prawdopodobieństwo wszelkich wypadków.