Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

biuro architektoniczne Kraków

Na pewno chcesz, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak trzeba. Sukces Twoich działań zależy przede wszystkim od tego, na jaki projekt domu postawisz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno być jednak skomplikowane – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy szkic. Jakie rozwiązanie okaże się bardziej opłacalne? Na które z nich postawić?

Gotowy projekt – wydasz mniej niż w biurze architektonicznym

W internecie w parę chwil znajdziesz tysiące projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najmocniejszą stroną jest z pewnością cena – nieskomplikowane projekty kupimy już za za niewiele więcej, niż dwa tysiące zł. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – gwarancja jakości

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które zamierzają wybudować dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając podobne wyjście możemy być spokojni o to, że dokument będzie taki, jak nam zależy – zanim go wykona, projektant dowie się, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak dużo bardziej kosztowny od gotowego – osoby, które się na niego zdecydują muszą przygotować się na wydatek około dwustu PLN za m2.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]