Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Zamów silniki szczotkowe.

Powszechne zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, jak również silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji frezarek, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje także produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]