Jak działa stacja czołowa Anttron

Nie poszukuj już więcej! Tutaj zaopatrzysz się w produkty ANTTRON

Stacja czołowa Anttron to system, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To centralny punkt, który skupia różne komponenty służące do właściwej transmisji sygnału telewizyjnego. Wszystkie moduły budują razem kompleksowy system antenowy. Dowiedz się, z jakich urządzeń składa się stacja czołowa Anttron i gdzie z reguły jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – w szpitalach i we wspólnotach mieszkaniowych

Stacja czołowa Anttron to urządzenie stosowane w modułach do odbioru telewizji kablowej – np. w hotelach, hostelach, budynkach użyteczności publicznej oraz przez dostawców telewizji kablowej. Przenosi ona informacje do końcowych odbiorców. Jednym z zasadniczych modułów tworzących stację czołową jest specjalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Można ją szybko zaprogramować za pomocą specjalistycznego oprogramowania. W skład szafki wchodzą rozmaite moduły – na przykład DTV AV2 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – kompleksowy układ antenowy

Każdy z komponentów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron ma inne przeznaczenie – transmisji sygnałów satelitarnych lub MPEG2. Sygnał analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – pojawiają się nieprawidłowości w transmisji obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą większe wydatki. Wiele części wchodzących w skład stacji czołowej wyposażona jest także w osobne porty USB, które umożliwiają dodanie własnego contentu. Całościowy system antenowy osiągamy poprzez połączenie rozmaitych części.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]