Wykorzystaj moc Business View

business view w małopolsce

Business View to nowoczesna technologia prezentowania pomieszczeń wielu budynków użyteczności publicznej, np. sklepów, dostępna powszechnie na stronach serwisu Google. Bazuje na idei tzw. wirtualnego spaceru oraz kompletu fotografii szerokokątnych. Zobaczmy więc, do czego wykorzystywana jest ta niezwykła prezentacja.

Business View jako praktyczne narzędzie reklamowe

Dzięki koncepcji Google Business View możemy sprawdzić jak wygląda dana firma od środka. Z usługi możemy skorzystać zarówno używając zwykłej witryny Google , wpisując nazwę przedsiębiorstwa (co sprawi, że wizualizacja będzie widoczna z boku wyników przeglądania), jak również przez tzw. mapy Google. Jest to znakomita metoda na wypromowanie firmy, będąca dopełnieniem strategii marketingowej w sieci – klienci codziennie poszukują informacji o miejscach użyteczności publicznej: kinach, hotelach, siłowniach oraz klinikach medycyny estetycznej.

Business View – zainwestuj w firmę

Skorzystanie z szans, jakie zapewnia Business View może przynieść znaczące korzyści nie tylko przedsiębiorstwom zlokalizowanym w wielkich aglomeracjach takich jak Kraków czy Poznań. Należy nadmienić bowiem, że usługa ta generuje także rosnące statystyki odsłon na firmowej stronie internetowej, więc warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć profesjonalnego fotografa, który wykona komplet fotografii panoramicznych, wypełniających warunki Google.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]