Wirtualny spacer 3D a promocja firmy

Potrzebujesz wykonać wirtualny spacer VR? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wnętrza 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które zamierzają np. wynająć. Dla wielu osób okazja do zobaczenia danego lokalu przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niezwykle istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Czym jest wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że oprócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hostelu bądź siedziby przedsiębiorstwa, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do takiego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przechodzić do kolejnych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować klientom dany budynek i jego wnętrza. Tę metodę reklamy można użyć do prezentacji baru, hostelu czy pracowni, a także po prostu zademonstrować szerokiemu gronu zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy posiadłość, by ewentualni nabywcy mieli możliwość wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których warto opracować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie www lub dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej zachęcić klienta, by skorzystał z naszych usług . Internauci, którzy poznają dokładnie naszą firmę zaczną darzyć ją znacznie większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to także świetna metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u profesjonalnego fotografa.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]